O nas

O VESBO Poland

VESBO Poland od 2012 roku oferuje na polskim rynku szeroki wybór zgrzewanych instalacji sanitarnych, rur wielowarstwowych, kształtek skręcanych oraz instalacji klejonych, a także produktów do uzdatniania wody.

W naszej ofercie znajdują się także filtry do wody produkowane m.in. przez włoską firmę ATLAS Filtri s.c.

Nasz zespół to specjaliści, dzięki którym zamówienia klientów realizowane są z najwyższą starannością i dbałością o jakość wykonywanych usług. Dzięki centralnemu położeniu na mapie Polski, VESBO Poland zapewnia szybką realizacją zamówień. Firma koncentruje swoje działania na terenie kraju oraz w rejonie Europy Wschodniej i Krajów Nadbałtyckich.

VESBO na świecie

VESBO to wiodąca marka na rynku produktów z tworzyw sztucznych, stosowanych w instalacjach zimnej i ciepłej wody użytkowej, centralnego ogrzewania i przy transporcie środków chemicznych w instalacjach nawadniających. Systemy VESBO posiadają liczne certyfikaty najbardziej prestiżowych centrów badawczych na świecie. Produkty marki są dostarczane  do 75  krajów w Europie, Azji, na Bliskim i Środkowym Wschodzie oraz w obu Amerykach.

 

W stosunku do swoich klientów i partnerów biznesowych VESBO kieruje się przede wszystkim szczerością, rzetelnością i sprawiedliwością, a działania firmy przeprowadzane są zawsze z poszanowaniem praw i regulacji państw, na terenie których operuje. VESBO dostarcza bezpieczne produkty wysokiej jakości w rozsądnej cenie, których produkcja odbywa się w duchu zrównoważonego rozwoju i poszanowania środowiska.

Pracownicy VESBO kładą szczególny nacisk na efektywne wykorzystanie czasu, technologii i energii, a przede wszystkim na poszanowanie zasad etycznego i odpowiedzialnego biznesu.

vesboacademy.com