RunDog

VESBO sponsorem projektu RunDOG.PLfilm2

VESBO od lat wspiera niezwykle i odważne pomysły ale tak szalonego projektu jeszcze nie było! Tym razem zostaliśmy sponsorem biegu RunDog: non-stop na morderczym dystansie 1600 km i w przeraźliwie niskich temperaturach. RunDog to kompilacja sportu i działalności na rzecz zwierząt. Cel, to wsparcie zwierząt ze schronisk.

Michał Kiełbasiński dokonał czegoś, czego jeszcze nikt nie zrobił! Pokonał 1600 km biegnąc przez Jukon i Alaskę! To wielki sukces Polski! Michał przebiegł ekstremalny dystans, w mrozie sięgającym minus 45 st. C., samotnie, z przygodami. Szedł przez góry, zamarznięte rzeki i jeziora, brnął w kopnym śniegu. Przez 33 dni wyprawy nasz dzielny RunDOG dostarczał nam mnóstwa emocji, od radości do niepokoju i strachu. Ale co by nie mówić, to siła, konsekwencja, wytrwałość, niesamowity hart ducha Michała Kiełbasińskiego przechodzą właśnie do historii! Michał, jesteśmy z Ciebie bardzo dumni! Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tej niezwykłej ekspedycji.

 

SUKCES POLAKA – BIEG JUKON/ALASKA UKOŃCZONY!

TVN24mini radioLODZ radioESKA eurosport

 

„Wszystkim, którzy śledzili zmagania runDOG na trasie Yukon Quest z Whitehorse do Fairbanks chciałbym gorąco podziękować za słowa otuchy i wsparcia. Nie wiecie jak bardzo pomagały mi przetrwać tych ‚dzieści’ dni i doczołgać się do upragnionego finiszu na Alasce.”
Michał Kiełbasiński

vesboacademy.com